Apie

APIE MUS

barmenai
The Real Shakers – kokteilių istorija skaičiuoja per 10 metų, kada buvo sumaišytas pirmasis kokteilis. Tai nebuvo kažkas ypatingo, tiesiog tuo metu populiari Cuba Libre, kuri tada suteikė labai daug džiaugsmo ir davė užuomeną kažkada gimti The Real Shakers. Nors bendrai The Real Shakers gyvuoja tik metus, tačiau visame mūsų darbe atsiskleidžia kiekvieno Real Shaker‘io individuali darbo istorija. Real Shakers paslaugos neapsiriboja tik kokteilių ir magijos maišymu Jūsų renginiuose, vykdome profesionalias ir pramogines degustacijas bei mokymus grupėms renginiuose arba Jūsų bare, taip pat konsultuojame barus atsidarymo klausimais, bei padedame Jūsų barų personalui tapti/išlikti profesionalais savo srityje.

cropped-logo-real-shakers3.png 

Kiekviena mūsų teikiama paslauga yra patikrinta ir išdirbta, tačiau tai pritaikome individualiai Jums – jei Jūsų šventėje yra susirinkę gurmanai ir nori likti nustebę – siūlome rinktis specialų paketą su ekspermentinės miksologijos kokteiliais, Jei Jūsų šventėje yra daug viskio mėgėjų parenkame viskių kortą, kur būtų pasakojama ne vien tik apie viskio pagrindus, Jei Jūsų barui ar restoranui reikia profesionalaus baro vadovo pagalbos, surinkti ir apmokyti personalą, padaryti individualų kokteilių meniu, suderinti produktus ir viską apskaičiuoti siunčiame tik patyrusius profesionalus.

barmenas kokteiliai
barmenas

Visą mūsų komandą sudaro šeši patyrę specialistai, kurie turi labai skirtingos patirties baruose Lietuvoje. The Real Shakers yra baigę WFA sertifikuotus mokslus ir pasiruošę suteikti paslaugas aukščiausiame lygyje.

10168069_10203251684082415_3349671304412136371_n

EDGARAS

Vyr. Baro Meistras

Jau dešimtmetį dirbantis aptarnavimo srityje, kokteilių skonius testuojantis jau gerus šešerius metus Edgaras Jums padės ne tik su Jūsų vakarėlio organizavime ir idėjų įgyvendinime, bet be problemų suteiks konsultacijas atsidarant barus, sudarinėjant kokteilių meniu ar apmokant personalą. Edgaras yra baigęs WFA tarptautinius barmenų mokymus, bei savo įgūdžius ir žinias nekartą gilinęs užsienyje įvairiuose mokymuose. Šiuo metu dirba “Devynerių” brand ambasadoriumi, bei kuria AB “Stumbras” produkcijai kokteilius bei vartojimo būdus, veda degustacijas ir mokymus. Kaip jis pats sako – The Real Shakers – kuria ne tik kokteilį, bet ir nuotaiką, istoriją, kvapus ir dar šį bei tą…

 

rutaruta

RŪTA

Projektų – kūrybos vadovė

The Real Shakers skonio ir estetikos ‘dizainerė’. Rūta pasiruošusi padėti įgyvendinti Jūsų vakarėlio idėją ir tai padaryti atsižvelgiant į menkiausias smulkmenas. Ryšys su baru atsirado prieš gerą penkmetį, o oficialiai su juo susitikinėja jau porą metų ir keletą mėnesių. Išmoko ir sužinojo daugiau jo paslapčių dirbdama žinomame sostinės klasikinių kokteilių bare bei gyvendama su miksologu, o, kaip ji pati sako, neįmanoma neįsikvėpti kai šalia yra geriausi mokytojai. Ir žinoma viskas prasidėjo tik dėl meilės gėrimams ir istorijoms apie juos.

22222

TOMAS

Meistras – profesorius

Patirtis baruose jau 12 metų. Šiuo metu dirba UAB “Sangaida” Brand Ambasadoriumi ir atstovauja tokiems prekių ženklams kaip Monin, Caraibos, ISI, Hamilton Beach, Libbey, Beaumont. Tomas veda ir produktų prezentacijas, degustacijas. Konsultuoja barus ir restoranus baro įrengimo, įrankių irįrangos klausimais. Sudarinėja gėrimų ir kokteilių meniu, skaito paskaitas apie barus, gėrimus bei barmeno darbą mokymo istaigoms, kurios ruošia HoReCa darbuotojus. 7 metus šeikerius valdė Radisson Blue Lietuva viešbučio kokteilių bare “SKYBAR”, kur taip pat ėjo ir administratoriaus/vyr. barmeno pareigas.

qweqwdsad

GINTAUTAS

Barmenas

Barmenas, kurio stiprioji pusė yra romai ir bendravimas. Tai barmenas, kuris kaip ir kiti The Real Shakers profai žodžio kišenėj neieško. Gintas ilgą laiką dirbęs viename sostinės pube ir tobulinęs savo žinias ne vien tik apie romus, galės sužavėt ir ne vienu savo signature kokteiliu, kurį galėsit gaut visgi tik pas jį.

tomas

TOMAS

Barmenas

Barmenas savo nuotaika ir pasakojimais padarantis bet kurį vakarėlį nusisekusiu. Dirbantis jau gerus 5 metus. Turintis patirties ir kokteilių bare ir pub’e, nestokojantis dėmesio savo svečiams savo juokeliais, anekdotais ir istorijomis, kartais ne vien tik apie kokteilius . Jei The Real Shakers darbuotųsi ir gedulinguose pietuose, tai greičiausiai Tomas pakeistų iki šiol vyravusį konceptą ir padarytų visai smagia švente.
julius1-22

JULIUS

Barmenas

The Real Shakers gerų emocijų ir energijos užtaisas. Puikiai išmanantis klubinių kokteilių kultūrą, kuriantis labai specifinę ir išskirtinę aurą tiek vienoj tiek kitoj baro pusėj, pasirūpins, kad ne tik kokteilis bet ir vakaras būtų įspūdingas. Baro gyvenimą mylintis jau daugiau kaip 5 metus, greičiausiai pavergs ir jūsų širdis.

 

Laukiame Jūsų užklausų telefonu

arba e – paštu therealshakers@gmail.com