KONSULTACIJOS BARAMS

Konsultacijos barams

Na ir priėjome prie rimčiausio skyriaus – tai jūsų verslo stiprinimo. The Real Shakers komanda turi patyrusių meistrų, kurie ne vienerius metus dirba aptarnavimo srityje, moko darbuotojus, kuria vis naujus kokteilius, bendradarbiauja su Lietuvos alkoholio tiekėjais ir yra pagelbėję atidarant ne vieną barą, restoraną ar kavinę. Tad puikiai išmano tendencijas (kuriomis pastoviai domisi), vartojimo kultūra Lietuvoje ir pasaulyje, bei geba išmokyti baro personalą ne tik pagrindų, bet ir yra pasiruošę įkvėpti kūrybos procesams.

The Real Shakers komanda gali padėti Jūsų barui:

  • Sukurti individualų meniu su standartiniais ir nestandartiniais alkoholiniais gėrimais
  • Išmokyti darbuotojus ne tik gaminti kokteilius, tačiau ir naudotis visais darbo įrankiais bei valdyti gamybos procesus atsižvelgiant į apkrovas ir tempus.
  • Sukurti individualų kokteilių meniu, paruošti technologines korteles, pritaikyti jūsų barą gamybai paprasčiausiomis priemonėmis.
  • Suderinti specifinių produktų tiekimą
  • Pagelbėti konsultuojant baro atidarymo klausimais, personalo paieškos procesuose bei įrangos įsigyjimo klausimais.

Jei norite bare matyti profesionalius barmenus, kurie aistringai žiūri į savo darbą The Real Shakers komandą padės ne tik suteikti bazines ar aukštesnio lygio žinias, bet ir paieškos įkvėpimo pas kiekvieną individualiai.

Dėl kiekvieno užsakymo ar paslaugos organizuojame susitikimą, kurio metu išsiaiškiname jūsų lūkesčius ir poreikius ir pateikiame savo pasiūlymą, tad kreipkitės telefonu +37061305400 arba epaštu therealshakers@gmail.com