MOKYMAI

Degustacijos ir mokymai

Degustacijų metu The Real Shakers komanda rūpinasi ne tik žinių suteikimu apie alkoholinius gėrimus, kokteilių miksologiją ar nestandartinius ekspermentus savo namų bare, bet ir leidžia degustatoriams atsipalaiduoti, įsijausti į gėrimą, jo istoriškumą, sužinoti labai teigiamus arba labai neigiamus dalykus ir smagiai praleisti laiką su tikrais profesionalais, kurie nestokoja gero humoro jausmo, linksmų nutikimų, ar tragikomiško sarkazmo. Kokteilis vienas gyvent negali, jam reikia žmogaus, kuris juo gali mėgautis, nes kam tada jis skirtas. Todėl ir stengiamės skleisti ‘Kokteilio žodį’ visų mokymų ir degustacijų metu, tačiau savo darbą darom ne per vadovėlinę prizmę – pridedam daug “prieskonių”, kurie kokteilį padaro įsimintiną ir leidžia svečiui suprasti istorijos vingrybes ir kartais labai komiškas jų atsiradimo aplinkybes.

The Real shakers komanda rengia mokymus bei degustacijas apie viskius, džinus, romus ir jų rūšis, bei istoriją, supažindina su klasikiniais bei moderniosios klasikos kokteiliais, pasakoja apie kokteilių kūrimą ir miksologiją namuose, bei nestandartinius ekspermentus.

Mūsų misija gėrimų degustacijose ir mokymuose yra pateikti faktus kiek kitaip, paliekant vietos apmąstymams ir faktų suvokimui pačiam, tačiau visa tai darom per pramoginę prizmę, nes manome, kad ir taip užtenka rimties gyvenime, o kokteiliai juk skirti džiaugtis, o ne liūdėti (nebent tai būtų dėl neatsakingo vartojimo, kitos dienos rytą, bet net ir šitą stengiamės prižiūrėti)

Dėl individualios degustacijos ar mokymų kreipkitės telefonu +37061305400 arba epaštu – therealshakers@gmail.com