UŽSAKOMI VAKARĖLIAI

Kokteiliai tavo šventėjė

Kiekviena šventė tai procesas, kurio metu norime turėti tik geriausius prisiminus. Kai tuo tarpu renginių organizavimo įmonės stengiasi įgyvendinti nepamirštamą renginį The Real Shakers komanda rūpinasi pramogomis per kokteilio skonį, kokybę ir išvaizdą. Kiekvieną kokteilį ruošiame individualiai ir atrinktą specialiai tau. Visada šventėse norime matyti laimingus žmones, smagiai praleisti laiką ir turėti gerus prisiminus bei įspūdžius. Kokteilio kokybė priklauso nuo produktų, profesionalumo bei patirties, ir vienas svarbiausių ingridientų tai meilė darbui – kiekvienas mūsų komandos narys dirba jau ne vienerius metus aptarnavimo srityje, tad išmano savo darbą ir myli kokteilius, gerbia maišymo meną ir vertina bendravimą su svečiu, kurio metu yra atrandimi nauji deriniai apie kuriuos kartais net negalėjai susimastyt.

Kiekvienai šventei, atsižvelgiant į svečių skaičių, jų domėjimąsi miksologiją ir kokteiliais, bei norą išbandyti dar neragauto, siūlome individualius pasiūlymus ir šventės metu pristatome skonių šou su kūrybos elementais.

Jei dar yra neatradusių savo mėgiamo kokteilio, nesvarbu ar svečias yra alaus mėgėjas ar viskio, stengiamės parinkti individualų, būtent jam sukurtą skonį ir patiekti jį nestandartiškai ir impresyviai. Kokteilis nėra kasdienis malonumas, tad reikia jį vertinti ir puoselėti savo skonį kokybiškais ingridientais, dėl to mes ir gaminame kokteilius su šviežiomis sultimis, nestandartiniais produktais, išskirtiniais alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais ir kartais kokteiliui suteikiame nestandartinę išvaizdą ar tekstūrą, bei visa tai patiekiame nevisuomet taurėje…

Mūsų misija atvykus pas Jus į šventę – supažindinti svečius tiek su kokteilių gaminimo principais, istorijomis ( kurios dažnai būna tikrai labai smagios, keistos ir juokingos), panaudoti „shake to impress“ principą bei skleisti žinutę apie saikingą mėgavimąsi kokteiliu ir netgi gaminimo procesu.

Daugiau informacijos suteiksime susitikus ir sužinojus Jūsų skonius, o dabar kadangi jau perskaitėte ką mes veikiame skambinkite +37061305400 arba rašykite therealshakers@gmail.com